Ceny korepetycji

Nasza oferta

Oferujemy korepetycje z dowolnych przedmiotów: matematyka, fizyka, historia, geografia, biologia, chemia, języki. Jedna lekcja trwa 45 minut.

Ile kosztują korepetycje

Lekcje indywidualne (minimum 10 lekcji): 45 zł/h

Lekcje w grupie 4 osób:

  • 10h - 400 zł
  • 20h - 800 zł
  • 30h - 1200 zł

Korepetycje Szczecin dla lepszych efektów w nauce.
Jeśli z jakiegoś powodu masz zaległości i nie nadążasz z materiałem, pomyśl o korepetycjach. Jeżeli w porę uzupełnisz swoje wiadomości, zapobiegniesz dalszym problemom. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w niewielkich grupkach, dzięki czemu uczeń może poczuć się swobodniej. Staramy się aby tematy omawiane były w sposób jasny i dogłębny, co pozwoli na lepsze zrozumienie poszczególnych zagadnień. Przywiązujemy dużą wagę także do atmosfery panującej na zajęciach, chcemy bowiem byście czuli się dobrze się u nas.
Nasze korepetycje w Szczecinie umożliwiają dobre przygotowanie do lekcji, co przekłada się na poprawę wyników. Zajęcia pozalekcyjne to wspólna praca ucznia i nauczyciela, która może przynieść naprawdę zadziwiające efekty. Pozytywne oceny, dostarczą dużo satysfakcji i zmotywują do dalszej pracy, dlatego warto skorzystać z naszej oferty korepetycji.