Kursy gimnazjalne

Solidne przygotowanie

Kursy gimnazjalne

Egzamin gimnazjalny to pierwszy poważniejszy egzamin sprawdzający wiedzę zdobytą przez ucznia w przeciągu 9 lat nauki szkolnej. Aby wynik egzaminu był zadowalający należy poświęcić czas na solidne przygotowanie. Chociaż wynik ów nie widnieje na świadectwie ukończenia gimnazjum, liczba punktów zdobyta na egzaminie jest brana pod uwagę podczas ubiegania się o przyjęcie do szkoły średniej.

Dla tych, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę, powtórzyć materiał i poćwiczyć testy egzaminacyjne proponujemy nasze kursy gimnazjalne. Oparte są one na autorskich programach nauczania, spełniających standardy określone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Stawiamy na systematyczną pracę i dużą liczbę godzin zajęć (80 godzin kursu) – wszystko to po to, aby w pełni przygotować ucznia do każdego typu zadań pojawiających się na testach gimnazjalnych. Gwarantujemy solidną powtórkę najważniejszych partii materiału jak i dużą porcję ćwiczeń. W cenie kursu zapewniamy testy gimnazjalne oraz materiały autorskie opracowane przez naszych prowadzących.

Zakres kursu

Kurs gimnazjalny obejmuje trzy bloki egzaminacyjne do wyboru:

  1. blok humanistyczny: j. polski, historia, wiedza o społeczeństwie
  2. blok matematyczno-przyrodniczy: matematyka, biologia, geografia, chemia, fizyka
  3. język obcy: j. angielski, j. niemiecki

Uczestnicy kursu mogą wybrać jeden, dwa lub trzy bloki egzaminacyjne. Każdy z nich realizowany jest w ciągu 80 godzin zajęć (lekcje 45- lub 60-minutowe).

Wiemy jak uczyć, aby nauczyć

Nasze kursy prowadzone są przez aktywnych zawodowo nauczycieli szkół gimnazjalnych, średnich oraz wyższych, posiadających odpowiednie kwalifikacje, wiedzę, doświadczenie oraz indywidualne predyspozycje zawodowe zapewniające profesjonalne przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego.

Ponadto zapewniamy indywidualne podejście do ucznia, miłą atmosferę oraz małe grupy (4-8 osób) - wszystko to  gwarantuje najwyższy poziom naszych kursów gimnazjalnych. Nasi uczniowie zdają doskonale egzaminy, a to umożliwia im kontynuację nauki w wybranej szkole ponadgimnazjalnej.

CENNIK NASZYCH KURSÓW => TUTAJ

Kursy gimnazjalne Szczecin - aby egzamin nie sprawiał trudności.
Zapraszamy młodzież kończącą gimnazjum na kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. W czasie trwania szkolenia wspólnie z nauczycielami powtórzycie wszystkie zagadnienia. Ćwiczenia na arkuszach egzaminacyjnych, pozwolą zorientować się stopniu trudności i oswoić się z tą formą egzaminu. Próbne testy wskażą ewentualne braki, a tym samym materiał do powtórki i utrwalenia.
Zdajemy sobie sprawę, że czekający egzamin może wywoływać stres, dlatego staramy się stworzyć atmosferę zrozumienia. Kadra w naszym ośrodku edukacyjnym, to nauczyciele posiadający doświadczenie w pracy z młodzieżą. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co pozwala na lepsze dotarcie do każdego z uczniów. Zakres wiadomości obejmuje przygotowanie do części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.