Kursy językowe

Języki nie są nam obce

Kursy językowe

Znajomość języka obcego to obecnie konieczność. Większość pracodawców wymaga od kandydatów umiejętności posługiwania się językiem obcym. Co więcej opanowanie języka obcego, okazuje się być przydatne także w życiu prywatnym. Ułatwia nawiązywanie kontaktów i przydaje się podczas wycieczek zagranicznych. Daje też możliwość czytania literatury obcej.

Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która w przystępny sposób nauczy posługiwania się wybranym językiem obcym. Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy: dzieci, młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną oraz dorosłych. Oferujemy kursy języka:

  • angielskiego
  • niemieckiego
  • rosyjskiego
  • francuskiego
  • włoskiego

Kursy trwają cały rok - można dopisac się do grupy w trakcie roku. Pierwsze zajęcia to bezpłatne konsulatcje, podczas których nauczyciel musi zorientować się w poziomie umiejętności ucznia, aby zaproponować odpowiednią grupę językową.

Dla kogo kursy językowe

Nasze kursy językowe prowadzimy dla:

  • dzieci w wieku 5-11 lat
  • młodzieży gimnazjalnej
  • młodzieży szkół ponadgimnazjalnych
  • dorosłych

Poziomy zaawansowania

Oferujemy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Według skala Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference) wyróżnia sześć poziomów biegłości językowej. Poziomy te można podzielić na trzy grupy:

    Początkujący
        A1 - Beginner
        A2 - Pre-Intermediate

    Średniozaawansowany
        B1 - Intermediate
        B2 - Upper-Intermediate

    Zaawansowany
        C1 - Advanced
        C2 - Proficient

CENNIK NASZYCH KURSÓW => TUTAJ

Kursy językowe Szczecin dla osób w każdym wieku.
Posługiwanie się językiem obcym w mowie i piśmie, to bardzo przydatne umiejętności. W dobie Internetu i podróży zagranicznych to właściwie konieczność. Na pierwszym miejscu stawiany jest zwykle język angielski, ale coraz chętniej decydujemy się na naukę innych języków obcych. W związku z tym proponujemy szkolenia z zakresu języka niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i włoskiego.
Naszą ofertę kierujemy do różnych grup wiekowych. Zapraszamy dzieci, które na ciekawie prowadzonych zajęciach z pewnością będą się uczyć się z wielką przyjemnością. Młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych także znajdzie kursy dostosowane do swoich potrzeb. Zachęcamy do nauki języków również osoby dorosłe. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, zaledwie 4, 6 lub 8-osobowych. Na zachętę przygotowaliśmy specjalne rabaty. Do zobaczenia.