Kursy językowe dla dorosłych

Skuteczna nauka języka w każdym wieku

dorośli

Jak mówi znane powiedzenie: na naukę nigdy nie jest za późno. Myśl ta przyświeca naszym działaniom, dlatego przygotowaliśmy kursy językowe skierowane do osób dorosłych. Znajomość języków obcych to w obecnym świecie konieczność.

Dzięki umiejętności posługiwania się np. językiem angielskim czy niemieckim, zdecydowanie podnoszą się nasze szanse na znalezienie interesującej pracy. Lepiej jesteśmy postrzegani przez pracodawcę, ponieważ mamy możliwość udziału w szkoleniach zawodowych za granicą czy korzystania z publikacji i materiałów obcojęzycznych. A i w życiu prywatnym to bardzo przydatna umiejętność, wykorzystywana choćby podczas wojażowania i nawiązywania kontaktów z ludźmi z całego świata.

Przygotowaliśmy dla Państwa kursy z języka:

  • angielskiego
  • niemieckiego
  • rosyjskiego
  • francuskiego
  • włoskiego

W naszej ofercie mamy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Dobór odpowiedniej grupy pomaga ustalić nauczyciel, podczas indywidualnych konsultacji. Aby ułatwić naukę, stworzyliśmy niewielkie grupy liczące od 4 do 8 osób, a szkolenie przebiega w atmosferze zrozumienia.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm które dbają o rozwój swoich pracowników. Zachęcamy do zapisów.

Kursy językowe Szczecin pomogą w rozwijaniu pasji.
Marzysz o podróżowaniu? Chciałbyś znaleźć dobrą pracę? Chcesz nawiązywać kontakty z osobami spoza kraju? Ucz się języków obcych! W tej sprawie serdecznie zapraszamy na nasze kursy językowe. Zajęcia prowadzone są w niewielkich gronach, a czas trwania uzależniony jest od grupy docelowej. Umiejętność posługiwania się językiem obcym otwiera przed nami nowe możliwości, warto więc zatroszczyć się o swój rozwój.
Gorąco zachęcamy do nauki osoby dorosłe, także te które dotąd nie miały styczności z językiem obcym. Zajęcia dostosowane do potrzeb początkujących, pozwolą zapoznać się z podstawami. Robimy także zapisy na kursy językowe dla dzieci w Szczecinie. Prowadzone są w taki sposób aby najmłodsi nie zniechęcili się do nauki i czynili postępy przynoszące im radość i satysfakcję. Materiały edukacyjne dostosowane są do ich potrzeb. Mile widziana na kursach jest także młodzież, która może wybrać zajęcia z dowolnego stopnia zaawansowania.