Kursy językowe dla dzieci

Najlepszy wiek na naukę języka obcego

Kursy dla dzieci

W naszej szkole mamy ofertę kursów językowych dla dzieci. Nie od dziś wiadomo, że naukę języka najlepiej zacząć od najmłodszych lat, ponieważ tym wieku cechuje nas lepsza pamięć czy ciekawość, która ułatwia przyswajanie informacji.

Wszystko to sprawia, że nauka jest bardziej efektywna i przyjemna. Warto więc zainwestować w edukację swoich pociech, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Bierzemy pod uwagę zróżnicowane potrzeby i oczekiwania, stąd naszą ofertę szkoleń starannie przemyśleliśmy. Proponujemy kursy z następujących języków obcych:

  • angielskiego
  • niemieckiego
  • rosyjskiego
  • francuskiego
  • włoskiego

Efektywne metody nauczania

Nasza oferta skierowana jest dla dzieci w wieku 5-11 lat. Grupy dobierane są odpowiednio do wieku i umiejętności, co pozwala utrzymać równy poziom. Zajęcia odbywają się w sposób ciekawy, ponieważ zależy nam, aby najmłodsi czerpali z nich jak najwięcej. Dokładamy starań, aby nauka nie była monotonna i nudna. Lekcje trwające 45 minut, to czas kiedy dzieci uczą się posługiwać językiem, a zdobyte umiejętności przynoszą im mnóstwo radości i satysfakcji.

Materiały wykorzystywane do nauki języka dostosowane są do potrzeb najmłodszych, a kadra nauczycielska ma odpowiednie podejście. Atutem jest, że dzieci uczą się w małych grupach, co pozwala na lepszy kontakt z każdym uczestnikiem zajęć. Każde dziecko ma swój czas na wypowiedź, co w znacznym stopniu przyspiesza naukę mówienia i likwiduje tremę, jaka często towarzyszy posługiwaniu się językiem obcym.

Kursy językowe Szczecin przygotowane z myślą o najmłodszych.
O tym, że znajomość języka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego przydaje się w życiu, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dzieciństwo to czas kiedy umysł jest najbardziej chłonny, a wrodzona ciekawość ułatwia zapamiętywanie usłyszanych informacji. Dlatego jest to dobry czas na naukę języków obcych. Na nasze kursy językowe w Szczecinie zapraszamy dzieci w wieku 5-11 lat, na których najmłodsi będą poznawać nowe słowa, uczyć się wymowy. Każde zajęcia trwają 45 minut, a cały kurs to 80 godzin.
Lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy są przygotowani do pracy z najmłodszymi. W cenie kursu są materiały, które są opracowane stosownie do wieku małych kursantów. Dzieci, które zaczną wcześniej naukę, nie będą miały problemu z tym przedmiotem w szkole. Warto zaszczepić żyłkę do nauki we wczesnym dzieciństwie.