Kursy językowe dla młodzieży

Nauka w małych grupach

Kursy dla młodzieży

Młodzi ludzie są otwarci na świat i doskonale zdają sobie sprawę jak wielkie znaczenie ma znajomość języków obcych. To dla nich stworzyliśmy specjalną ofertę kursów językowych, z podziałem na dwie grupy: dla młodzieży gimnazjalnej i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Aby nauka była bardziej efektywna, stworzyliśmy niewielkie grupy liczące od 4 do 8 osób.

Kursy odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki temu bez względu na to, czy chcesz utrwalić podstawy, czy kontynuować naukę, bez problemu możesz wybrać ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Przed przystąpieniem do właściwych zajęć, odbywają się konsultacje z lektorem, które pozwolą na wybór odpowiedniego poziomu szkolenia.

Nasza oferta kursów dla młodzieży

Zapraszamy młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną na kursy:

  • angielskiego
  • niemieckiego
  • rosyjskiego
  • francuskiego
  • włoskiego

Obecnie język obcy jest obowiązkowym przedmiotem na egzaminie dojrzałości. Warto więc pokusić się o dokształcenie na naszych kursach językowych, które pozwolą lepiej się przygotować do matury.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy rabaty, obowiązujące w dwóch sytuacjach. Oferta skierowana jest do rodzeństw oraz do ambitnych młodych ludzi, chcących nauczyć się drugiego języka obcego. Zapraszamy do kontaktu.

Kursy językowe Szczecin na różnych poziomach zaawansowania
Znajomość języka obcego to aktualnie bardzo przydatna umiejętność. Naszą ofertę kierujemy do młodzieży gimnazjalnej i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Oferujemy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania, więc z powodzeniem możesz u nas podszkolić swoje umiejętności lub zacząć od podstaw naukę wybranego języka.
Dzięki kursom językowym w Szczecinie, nie będziesz miał problemów z porozumiewaniem się, bowiem dużą wagę przykładamy do wymowy. Liczne ćwiczenia, pomogą Ci dobrze opanować umiejętność posługiwania się językiem w praktyce. Do wyboru jest jeżyk angielski, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski. Zapraszamy!