Kursy maturalne

Zdaj maturę z nami

kursy maturalne

Kursy maturalne przeznaczone są dla osób, które chcą zdać maturę. Jednak sama chęć nie wystarczy. Aby odnieść sukces na egzaminie maturalnym należy się do niego solidnie przygotować. Nasza oferta kursów maturalnych skierowana jest do wszystkich, którzy są gotowi ciężko popracować z nami – fachowcami w swoim przedmiocie, aby na egzaminie wypaść jak najlepiej.

Jesteśmy nauczycielami, którzy potrafią dotrzeć do ucznia i przekazać swoją wiedzę. Jesteśmy również egzaminatorami, dlatego wiemy jak uczyć skutecznie, aby wiedza przyswojona na kursach okazała się przydatna podczas egzaminu. Po każdej partii materiału (średnio 10-15h) robimy „małą” próbną maturę, po to aby sprawdzić czy uczeń dobrze przyswoił dział materiału. Wyniki „małej matury” trafiają do naszej dyrekcji. W ten sposób sprawdzana jest efektywność nauczania. Bardzo zależy nam na Waszym sukcesie - Wasz sukces to nasza radość.

Matura w każdym wieku

Nasze kursy maturalne są skierowane nie tylko do młodzieży. Zachęcamy wszystkich, którzy ukończyli szkołę średnią i nie przystąpili do matury lub jej nie zdali. Jeżeli nie czułeś się na siłach – przyjdź do nas – naucz się z nami i przekonaj się, że egzamin maturalny nie wyda Ci się trudny jeśli będziesz dobrze do niego przygotowany.

Teraz masz możliwość solidnego przygotowania. Jesteśmy egzaminatorami - wiemy jak uczyć aby uczeń zdał maturę. Odważ się i przyjdź do nas lub zadzwoń i zapytaj, doradzimy, podpowiemy, przygotujemy program nauczania dostosowany do Twoich wymagań.

Nasza oferta kursów maturalnych

Do wyboru proponujemy kursy maturalne z następujących przedmiotów:

 • język polski
 • język angielski
 • język niemiecki
 • język rosyjski
 • język francuski
 • matematyka
 • fizyka
 • chemia
 • geografia
 • biologia
 • historia
 • WOS

Celem każdego kursu jest powtórzenie, usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole, zgodnie z wymaganiami egzaminu maturalnego. Podczas wykładów powtórzony zostanie materiał z danego przedmiotu w zakresie podstawy programowej obowiązującej dla poziomu rozszerzonego. Po przerobieniu poszczególnych partii materiału przeprowadzane są testy sprawdzające wiedzę i umiejętności. W ramach zajęć uczestnicy kursu otrzymują bezpłatne materiały pomocnicze do pracy na zajęciach oraz arkusze maturalne z lat ubiegłych.

W programie kursów maturalnych z przedmiotów humanistycznych (j.polski, historia, WOS) znajdą się wykłady, ćwiczenia z tekstami źródłowymi, zadania domowe oraz sprawdziany. W zakresie przedmiotów ścisłych (matematya, fizyka, chemia, geografia, biologia) dodatkowo pojawia się rozwiązywanie zadań. Natomiast kursy maturalne z języków nowożytnych mają formę ćwiczeń i konwersacji.

CENNIK NASZYCH KURSÓW => TUTAJ

Kursy maturalne Szczecin to gwarancja dobrego przygotowania.
Egzamin dojrzałości to ważny moment w życiu młodego człowieka. Efekt końcowy w dużym stopniu decyduje o dalszej ścieżce edukacyjnej. Dobre wyniki nie tylko przyniosą satysfakcję, ale przede wszystkim ułatwiają dostanie się na wymarzone studia. Dlatego warto się solidnie przygotować. Kursy maturalne oferowane przez naszą szkołę pomogą efektywnie oswoić się z obszernym materiałem.
Program prowadzonych przez nas kursów obejmuje materiał jaki wymagany jest na maturze, na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W trakcie kursów maturalnych w Szczecinie młodzież ma okazję powtórzyć cały zakres materiału, zapoznać się z zadaniami maturalnymi, z jakimi musieli zmierzyć się maturzyści w poprzednich latach, rozwiązywać testy. Wszystko to pomaga utrwalić treści, uczy samodzielnego rozwiązywania zadań i niweluje stres. Dobre przygotowanie to podstawa.