Kursy językowe

Informacje ogólne

UWAGA!!!

  • Trwają zapisy na kurs  z wybranego języka na różnych poziomach (60h) w grupach 4osobowych lub 6osobowych lub 8 osobowych - do wyboru- zapisy juz dziś.
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w wybrany dzień i trwają: dla dzieci - 1 godzinę (do wyboru 45 lub 60 minut) oraz dla modzieży i dorosłych - 2 godziny (2 x 45 min. lub 2 x 60 min.).
  • Zajęcia mogą odbywać sie w weekendy : każdy weekend po 6h lub w tygodniu.

Ramowy grafik kursów na rok 2018/2019

Szczegółowy plan zajęć zostanie podany po zebraniu chętnych i utworzeniu grup przedmiotowych.

Kurs językowy rodzic + dziecko

NOWOŚĆ!!! Rodziców, którzy zapisali swoje dziecko na kurs językowy, zapraszamy do wspólnej nauki! W czasie kiedy Państwa pociecha będzie miała swoją lekcję, oferujemy kurs dowolnego języka również dla rodzica. Podczas drugiej godziny Państwa zajęć zapewniamy - gratis - opiekę nad dzieckiem. To niezwykle atrakcyjna propozycja, aby czas zajęć pozalekcyjnych dziecka rodzic mógł spędzić efektywnie doskonaląc swoje umiejętności językowe. Sedrecznie zapraszamy!

Kursy językowe Szczecin i inne zajęcia pozaszkolne
Warto poświęcić czas na naukę rzeczy, które będą przydatne w życiu. Umiejętność posługiwania się językiem obcym, z pewnością do takich należy. Oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i włoskiego. Plan zajęć układany jest w taki sposób, aby dopasować do potrzeb uczestników.
Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.
Zachęcamy także do uczestnictwa w korepetycjach, które obejmują zarówno języki, jak i inne przedmioty humanistyczne i ścisłe. Wykwalifikowana kadra, w przystępny sposób wytłumaczy wszystkie ważkie zagadnienia. Dzięki korepetycjom w Szczecinie uczniowie mogą nadrobić zaległości, utrwalić materiał, a tym samym poprawić swoje wyniki w nauce. Zachęcamy do korzystania z oferty edukacyjnej naszej szkoły.